Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2009. Był przeciek pytań do Internetu!

Utworzony przez Wiki16, 20 kwietnia 2009 r. o 16:26 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Ja zaznaczylam przenosnie i apostrofe bo tam był bezposredni zwrot do osoaby - pozwól mi ... Jestem tego pewna
sorki ale ja bym pewna nie byla:) zwrot do adresata to: "tobie" "ty" "ciebie" a nie "mi" przynajmniej ja tak twierdze;) wg mnie tam byla przenosnia i epitet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiste ze przenosnia i epitet ;p. heh . ja nie pamietam... ale wiem ze na bank zle ; /.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi o te przyczyny i skutki xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze nie pamiętam dokładnie jak to leciało, bo oczywiście zaznaczyłam źle xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to zaznaczyłam coś takiego-> porażka w powstaniu listopadowym->Wielka Emigracja->Rozwój kultury za granicą [nie pamiętam tego ostaniego właśnie] ale była tylko 1 taka odpowiedź z porażką w powstaniu i emigracją na początku ;p a jak wy zaznaczyliście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
hahah przenosnia i apostrofa xd dobre .... to oczywiscie jest przenosnia i epitet mam pytanie pamietacie moze jak zaznaczyli ten zwiazek przyczyno skutkowy tylko nie piszcie mi odb C bo byly grupy przeciez ;p
ja zaznaczyłam : upadek powstania listopadowego -> Wielka Emigracja -> rozwój kultury polskiej na obczyźnie. ale niestety pewna nie jestem, ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na jakimś forum ktoś pisał że będzie temat "podróże" xD Tylko tyle ściemy ludzie tam rzucali że trudno było to wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to zaznaczyłam coś takiego-> porażka w powstaniu listopadowym->Wielka Emigracja->Rozwój kultury za granicą [nie pamiętam tego ostaniego właśnie] ale była tylko 1 taka odpowiedź z porażką w powstaniu i emigracją na początku ;p a jak wy zaznaczyliście ? [/quote] ja tez to zaznaczylam:):):):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He... Temat Rozprawki Masakra... Podanie, masakra.. Za duzo punktów w to włozyli wg mnie Reszta taka sobie. Liczyłem że pójdzie mi lepiej, no coż:/ Jutro jak będzie duzo geometrii to bedzie ostra lipa dla mnie, poprostu leże i kwicze... Życzę wszystkim powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba było dobrze. ja zawaliłam bo zaznaczyłam to o represjach> emigracja> i cos jeszcze na końcu ale nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upadek powstania listopadowego -> Wielka Emigracja -> rozwój kultury polskiej na obczyźnie o tak właśnie zaznaczyłam ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powstanie listopadowe-->wielka emigracja --> rozwój kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na jakimś forum ktoś pisał że będzie temat "podróże" xD Tylko tyle ściemy ludzie tam rzucali że trudno było to wybrać. ALE to byl taki smiech jak oni tak sie wysillai i jedna laska pisze ze wie bo zaplacila 40zl kasik przelewem heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zaznaczylem represje zanorcow-utrata niepodleglosci-wielka emigracja???ktos jeszcze tak ma???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
hahah przenosnia i apostrofa xd dobre .... to oczywiscie jest przenosnia i epitet mam pytanie pamietacie moze jak zaznaczyli ten zwiazek przyczyno skutkowy tylko nie piszcie mi odb C bo byly grupy przeciez ;p
Próbne bardziej mi podpasowały . Jeżeli chodzi o te to liczę na jakieś 43 punkty. Myślę,że dobrze mam wszystko oprócz podania Pewnie dadzą mi z 2. I trzeba się liczyć z najgorszym czyli ,że odejmą mi z 2-3 za rozprawkę. W najlepszym przypadku powinno być 45 . Ale jutro .. porażka. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
ja zaznaczylem represje zanorcow-utrata niepodleglosci-wielka emigracja???ktos jeszcze tak ma???
no ja tak mam ale to jest źle:) dobrze, że nie jestem z tym sama:D haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam i z tego co się orientuje to chodziło tam o niepodległość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz dopoki nie ma wynikow.....nie mozesz byc pewna ze jest to zle...to ma w sumi elogiczna spujnosci i u mnie duzo wiary tak mialo ej na jakies stronce beda te odp o 14??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, a to pytanie z Wielką emigracją? była wielka bo ludzie, którzy wyemigrowali byli zasłużeni bleblebl czy bo podzieliła społęczenstwo na polskę i emigrację??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na interii i cke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...